Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim

Wyszukiwanie zaawansowane

Skład Osobowy Organów Jednostek Pomocniczych Gminy Janowiec Wielkopolski

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE
W GMINIE JANOWIEC WIELKOPOLSKI
W KADENCJI 2024-2029

Lp.

SOŁECTWO

Imię i nazwisko sołtysa,

data wyboru i telefon kontaktowy

Członkowie Rady Sołeckiej

 

 

 

1.

BIELAWY

TADEUSZ KAPCZYŃSKI

  1. Piotr Frankowski
  2. Danuta Frydrych
  3. Joanna Stranz
  4. Szymon Swacha
  5. Jacek Woźniak

 

2.

BRUDZYŃ

ELŻBIETA JUSZCZAK

  1. Justyna Kapuścińska
  2. Przemysław Różnowski
  3. Magdalena Serwicka
  4. Gabriela Tucholska
  5. Joanna Zbylut

 

 

3.

CHRZANOWO

SANDRA KUJAWA

  1. Grażyna Cisłak
  2. Anita Dobrowolska
  3. Wiesław Jakubowicz
  4. Krzysztof Masiarek

 

4.

FLANTROWO

MARCIN LISIECKI

  1. Ryszard Daniel
  2. Marta Korycka
  3. Barbara Mazalon
  4. Maciej Pietraszak

 

5.

GĄCZ

IRENA KUFERA

  1. Henryk Kufera
  2. Jan Pinkowski
  3. Sławomir Zubel

 

6.

JANOWIEC-WIEŚ

JERZY MISZCZUK

  1. Sławomir Michałek
  2. Agnieszka Orłowska
  3. Zbigniew Sobczak
  4. Zenon Wiśniewski

 

7.

JUNCEWO

SŁAWOMIR KAPŁOŃSKI

  1. Marta Jarmuż-Klajbor
  2. Artur Kaczmarek
  3. Marek Mnichowski
  4. Roman Nowaczyk
  5. Sebastian Ziętkiewicz

 

 

8.

KOŁDRĄB

NATAN GUZIOŁEK

  1. Paweł Bojarski
  2. Krzysztof Chmielewski
  3. Magdalena Guziołek
  4. Klaudia Kalczyńska
  5. Barbara Litwin

 

 

9.

LASKOWO

KRZYSZTOF OŚMIANA

  1. Roman Błaszczyński
  2. Angelika Jakubowska
  3. Joanna Mikuła
  4. Anna Wedge
  5. Kazimierz Zabłocki

 

 

10.

MINISZEWO

BEATA ZWOLENKIEWICZ

  1. Roman Meller
  2. Grzegorz Tomaszewski
  3. Adam Zwolenkiewicz

 

11.

OBIECANOWO

AGNIESZKA MAROSZEK

  1. Anita Grześkowiak
  2. Aneta Kozańda
  3. Justyna Zakrzewska

 

12.

OŚNO

MICHALINA WITKOWSKA

  1. Magdalena Chrzan
  2. Marcin Drożdżyński
  3. Barbara Pińska
  4. Renata Plewa
  5. Krzysztof Zacharko

 

 

13.

POSŁUGOWO

AGNIESZKA KOWALSKA

  1. Dorota Chmal
  2. Michał Krygier
  3. Marzena Łuczak
  4. Anna Reckziegel

 

 

14.

SARBINOWO DRUGIE

DAWID RĄPAŁA

  1. Łukasz Będzitko
  2. Łukasz Konowalski
  3. Andrzej Kurzawa
  4. Jan Mikulski
  5. Paweł Papierski

 

 

15.

ŚWIĄTKOWO

AGNIESZKA KUNTOWSKA

  1. Marcin Jędrzejczak
  2. Sonia Piechocka
  3. Przemysław Rumel
  4. Włodzimierz Rymer
  5. Izabela Sobota

 

 

16.

TONOWO

MARZENA TEKIELA

  1. Maria Grubich
  2. Rafał Jankowski
  3. Wiesława Kędziora
  4. Jacek Kuras
  5. Lidia Błaszczak-Kuras

 

 

 

17.

WEŁNA

DAWID SIADAK

 

Rada Sołecka nie została wybrana, ponieważ nie osiągnięto minimalnej liczby 3 kandydatów – wybory zostaną przeprowadzone we wrześniu przy okazji podziału funduszu sołeckiego

 

18.

WŁOSZANOWO

DARIA PAWLAK

  1. Mariola Jeżewska
  2. Leszek Rutkowski
  3. Milena Stokłosa
  4. Dawid Taterka
  5. Michalina Wachowska

 

 

19.

WYBRANOWO

KATARZYNA ZIELIŃSKA

  1. Alicja Jakubik
  2. Andrzej Mróz
  3. Maria Piosik

 

 

20.

ZRAZIM

ELŻBIETA KOSICKA

  1. Aneta Borkowska
  2. Bogusława Chlebowska
  3. Monika Jakubowicz
  4. Kazimierz Słowik
  5. Małgorzata Woźniak-Pawlak

 

 

21.

ŻERNIKI

WOJCIECH WARKOCZEWSKI

 

  1. Łukasz Bober
  2. Anna Głowacka
  3. Lidia Kokotowska
  4. Artur Kosiński

 

22.

ŻUŻOŁY

EWA BĄK

  1. Lidia Duda
  2. Marian Skrętny
  3. Malwina Wiśniewska

 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Michał Szczepanek

Data wytworzenia:
11 lip 2022

Osoba dodająca informacje

Michał Szczepanek

Data publikacji:
11 lip 2022, godz. 11:14

Osoba aktualizująca informacje

Michał Szczepanek

Data aktualizacji:
01 lip 2024, godz. 11:54